Als echte GolfVrouw ben ik altijd op zoek naar de mooiste plekjes op aarde, maar helemaal naar de mooiste plekjes met een golfbaan in de buurt. Vandaar dat ik, Josette Franken, afgelopen juni afreisde naar de omgeving Lago Maggiore.
GolfVrouw en de ‘La Dolce Vita’-lifestyle!
Het zoete leven van Italië kan je op veel verschillende manieren beleven. Golfen op Bogogno Golfresort en Golf Club Castelconturbiia, na je ronde afsluiten met een Italiaans wijntje uit de eigen streek, of nog even naar de spa van het hotel klinkt natuurlijk als muziek in de oren. Wijn proeven en shoppen in Milaan het kan allemaal in deze geweldige streek Lago Maggiore.
Facts
Lago Maggiore is het tweede grootste meer in Italië. Het meer kent zoveel verschillende gezichten, bergen en stranden. Op het grensgebied van Italië en Zwitserland liggen tal van bezienswaardigheden. Hoge toppen van bergen, mooie eilanden zoals Isola Bella en Isola Madre zijn een bezoek waard. De Europese adel streek hier niet voor niets neer in de negentiende eeuw.
Voor ons GolfVrouwen is het hier optimaal genieten. Zeg zelf: alles wat we willen toch???
- cultuur
- shoppen
- strand
- wijn
- bergen
- prijs-kwaliteit
- la dolce vita!
GolfVrouw selecteerde in samenwerking met Josette Franken ReisAdvies twee mooie golfaanbiedingen!
Let op: dit is geen groepsreis maar een individueel te boeken reis.

Summer Week Special
Golfhotel Castelcontubia
Deze Summer Week Special bestaat uit:
- 3 overnachtingen inclusief ontbijt in Golfhotel Castelconturbia
- 2 greenfees op de 27 holes baan van Golfclub Castelconturbia
- 1 flesje wijn per kamer
- 3 diners en een welkomstdrankje bij aankomst.
Kosten: € 399,- per persoon (o.b.v. 2 persoons kamer)
Op weekdagen in de periode tot 31 augustus 2018 incl. administratiekosten en reserveringskosten, excl. Calamiteitenfonds 2,50 euro per boeking.
Bogogno Golfresort en Golfhotel Castelconturbia
Deze Summer Week Special bestaat uit:
- 4 overnachtingen
- 3 greenfees op twee verschillende lokaties t.w. het Bogogno Golfresort en het Golfhotel Castelconturbia.
- Bogogno Golf Resort: 2 overnachtingen inclusief ontbijt, greenfee 18 holes op het Del Conte Course + 18 holes op het Bonora Course inclusief gebruik van de uitgebreide Spa & Wellness faciliteiten.
- Golfhotel Castelconturbia : 2 overnachtingen inclusief ontbijt, greenfee voor 18 holes op het 27 holes complex.
Kosten: € 540,- per persoon (o.b.v. 2 persoons kamer)
Op weekdagen incl. administratiekosten en reserveringskosten, excl. Calamiteitenfonds 2,50 euro per boeking.
Weekendkosten: € 610,00 per persoon (o.b.v. 2 persoons kamer)
In het weekend incl. administratiekosten en reserveringskosten, excl. Calamiteitenfonds 2,50 euro per boeking.
Boeken?
Heb je zin gekregen om een mooie Italië Golfreis te maken met naar Lago Maggiore boek dan snel met GolfVrouw Josette Franken.
Meer info kan natuurlijk ook: [email protected]
La Dolce Vita! Josette.