De allerbeste spelers ter wereld van dichtbij meemaken?
Een fantastische ervaring, en helemaal als het gaat om een event als de Ryder Cup. Afgelopen september was GolfVrouw bij de Ryder Cup op Le Golf National en heeft mogen ervaren wat golf als teamsport teweeg brengt. 60.000 Golfliefhebbers die juichen, zingen, applaudisseren en luidkeels de spelers aanmoedigen – kippenvel gegarandeerd.

De Solheim Cup
Ook voor de beste speelsters ter wereld bestaat er een krachtmeting tussen de teams van Amerika en Europa: de Solheim Cup.
In september 2019 wordt deze strijd uitgevochten op het Schotse Gleneagles, en GolfVrouw is erbij! Omdat ook de Solheim Cup een fantastisch event is om te beleven, maar vooral ook omdat de kans groot is dat dat Anne van Dam zich zal kwalificeren voor het Europese team.
Wil je de bomber drives van deze bionic woman van dichtbij meemaken, en wil je überhaupt dit mega teamevent niet missen? En wil je zelf (met vriendinnen) ook nog twee keer golfen op twee prachtige Schotse banen? Ga dan mee met GolfVrouw en boek het volledig verzorgde GolfVrouw-Solheim Cup arrangement.

Solheim Cup, the biggest event in Women’s Golf
Waar: SolheimCup GlenEagles Schotland, verblijf Carnoustie Golf Hotel & Spa
Wanneer: zaterdag 14 september t/m dinsdag 17 september 2019
Kosten: € 1399,- per persoon (VIP-members*) € 25,00 korting)
Inclusief:
- retourvlucht met KLM:
Amsterdam – Edinburgh: 08:00 – 08:25 uur (vluchtduur: 1 uur en 25 min.)
Edinburgh – Amsterdam: 17:30 – 20:00 uur (vluchtduur: 1 uur en 30 min.)
Gratis vervoer van de golfbag als Flying Blue Golf member
Gratis 23 kg. koffer bagage
- alle transfers
- entreekaarten voor zaterdag en zondag Solheim Cup (incl. parkeren)
- Verblijf in het 4* Carnoustie Golf Hotel & Spa:

Verblijf in een 1-persoonskamer (korting voor verblijf in een 2-pk: € 126,-)
Verzorging Logies & Ontbijt in Carnoustie Golf Hotel & Spa
Twee dagen toegang tot de SolheimCup (zaterdag en zondag)
Twee keer 18-holes op Carnoustie Links Golf: Buddon en Burnside
Begeleiding door GolfVrouw
exclusief drankjes
maximaal 16 deelnemers
VIP-members *) €25,00 korting
Programma:
Zaterdag 14 september: aankomst Edinburgh, transfer naar SolheimCup GlenEagles. Einde van de dag vertrek en inchecken Carnoustie Golf hotel & Spa. Gezamenlijk diner in restaurant!
Zondag 15 september: vroeg vertrekken naar FinaleDag SolheimCup GlenEagles. Gehele dag programma volgen en slotceremonie bezoeken. Einde dag vertrek richting hotel.
Maandag 16 september: ontbijt en mogelijkheid tot inslaan op Carnoustie Links Golf: Buddon. Starttijden vanaf 10.00 uur tot 10.30 uur. Gezamenlijk drankje en hapje in clubhuis 15.00 uur. Vrije middag.
Dinsdag 17 september: ontbijt en mogelijkheid tot inslaan op Carnoustie Links Golf: Burnside. Starttijden vanaf 10.00 uur tot 10.30 uur. Aansluitend vertrek naar vliegveld Edinburgh, vlucht om 17.30 uur naar Amsterdam.